Lokalita Prachovice

V Prachovicích působíme od roku 2002, nyní naše služby zavádíme také v Heřmanově Městci a v přilehlých obcích. Poskytujeme zde sociální a podpůrné služby lidem ohroženým nepříznivou sociální situací.

Pracujeme s dětmi, mládeží, mladými dospělými a jejich rodinami, pracujeme s jednotlivci a skupinami, pracujeme s komunitou, ve které tito lidé žijí.

Jen propojením služeb pro děti a mládež se službami pro rodiny, působením na celou místní komunitu, spoluprací s ostatními službami, které spolu s námi vstupují do života našich klientů, můžeme dosáhnout pozitivních změn. Naše klienty aktivně vyhledáváme a poskytuje jim kvalitní odborné služby založené na vztahu a důvěře.

Terénní program Jeskyně v Prachovicích

V Prachovicích poskytujeme služby dětem a mládeži prostřednictvím Terénního programu Jeskyně. Terénní pracovník Jeskyně pomáhá s řešením každodenních i životních trablů, pomáhá orientovat se v nastalé situaci, nabízí pomoc, podporu, pochopení.

Terénní program pro rodiny v Prachovicích a přilehlém okolí

Pracujeme zde s jednotlivci i s celými rodinami formou terénní sociální práce v jejich přirozeném prostředí prostřednictvím Terénního programu pro rodiny. Pracovníci programu navazují a udržují kontakt s jednotlivci, poskytují jim sociální pomoc a podporu. Na rodinu jako celek se zaměřuje služba Sanace rodiny.

Rychlý kontakt

Odpovědná osoba v lokalitě Prachovice a Heřmanův Městec

Tel.: 469 623 501

 

  •  
  • E-mail: sance@sance.chrudim.cz

                                 
                       

                       

              

vyrobil INET-SERVIS.CZ | 2013

Copyright Šance pro Tebe, 2017  

tel: 469 623 501, e-mail: sance@sance.chrudim.cz